Barcha integratsiya bosqichlari yakunlanganini mamnuniyat bilan e’lon qilamiz va endi O‘zbekiston foydalanuvchilari Binance kripto-birjasi tomonidan ishlab chiqilgan yechimdan rasmiy ravishda foydalanishlari mumkin: coinpay.uz/binance.
Ushbu xizmatning ishga tushirilishi O‘zbekiston Respublikasi Milliy istiqbolli loyihalar agentligi ko‘magida va Coinpay hamda Binance o‘rtasidagi samarali hamkorlik natijasida, O‘zbekiston Respublikasi qonunchiligiga to‘liq rioya qilingan holda amalga oshirildi. Endi foydalanuvchilar kripto-aktivlar bilan xavfsiz va qulay operatsiyalarni amalga oshirishlari, milliy valyutada bank kartalari va milliy to‘lov tizimlari orqali mablag‘ kiritish va yechib olish imkoniyatiga ega.
1.Mahalliy to‘lov tizimlari orqali milliy valyutada mablag‘ kiritish va yechib olish imkoniyati.
2.Binance platformasida kripto-aktivlar sohasida keng xizmatlar spektriga kirish imkoniyati.
3.Coinpay bilan hamkorlik orqali Binance platformasida barcha operatsiyalarning qonuniyligi va xavfsizligiga ishonch hosil qilish
Shuni eslatib o‘tamizki, O‘zbekiston Respublikasi rezidentlari Binance platformasiga faqat coinpay.uz/binance saytida berilgan havola orqali kirishlari va milliy valyutada mablag‘ kiritish va yechib olishni faqat bank kartalari va milliy to‘lov tizimlari orqali amalga oshirishlari shart.
“P2P” platformasi orqali amalga oshirilgan har qanday operatsiyalar kripto-aktivlar aylanishi sohasidagi qonunchilik talablarini buzadi va belgilangan tartibda javobgarlikka sabab bo‘ladi.
Yangiliklarni coinpay.uz saytidan kuzatib boring va O‘zbekiston kriptovalyuta bozorining rivojlanishidagi yangi bosqichga qo‘shiling!
Coinpay va Binance sizga eslatadiki, kripto-aktivlar bilan bog‘liq barcha operatsiyalar O‘zbekiston Respublikasining kripto-aktivlar aylanishi sohasidagi qonunchilik talablari asosida amalga oshirilishi shart
Shuningdek, biz sizni xabardor qilamizki, kripto-aktivlar yuqori o‘zgaruvchanlikka ega va yuqori darajadagi xavflarni o‘z ichiga oladi. Narxlar qisqa vaqt ichida sezilarli darajada o‘zgarishi mumkin, bu esa jiddiy moliyaviy yo‘qotishlarga olib kelishi ehtimoli bor.
Barcha kripto-aktivlar bilan bog‘liq operatsiyalar foydalanuvchining shaxsiy tavakkalchiligiga bog‘liq. Biz savdo operatsiyalari yoki boshqa harakatlar natijasida yuzaga kelishi mumkin bo‘lgan yo‘qotishlar uchun javobgar emasmiz.
Kripto-aktivlar bilan ishlashdan avval, ularning xususiyatlari, sotib olish, sotish va/yoki almashish usullarini o‘rganish, professional moliyaviy maslahatchi bilan maslahatlashish va moliyaviy imkoniyatlaringizni baholashingiz tavsiya etiladi.
Bundan tashqari, faqat rasmiy va tasdiqlangan manbalardan foydalanishingizni, rasmiy Coinpay platformasida ko‘rsatilgan havolalar orqali o‘tishingizni va kripto-aktivlarga sarmoya kiritish orqali yuqori daromad va’da qilayotgan uchinchi shaxslarga ishonmasligingizni so‘raymiz.

We are pleased to announce that all integration stages have been completed, and users in Uzbekistan can now officially utilize the solution developed by the Binance crypto exchange through the joint platform: coinpay.uz/binance.
The launch of this service was made possible with the support of the National Agency for Perspective Projects of the Republic of Uzbekistan and the fruitful cooperation between Coinpay and Binance, in strict compliance with the legislation of the Republic of Uzbekistan. Now, users can safely and conveniently conduct crypto asset transactions, deposit, and withdraw funds in the national currency via bank cards and national payment systems.
1.Deposit and withdraw funds in the national currency using local payment systems.
2.Access a wide range of crypto asset services on the Binance platform.
3.Be assured of the legality and security of all operations on the Binance platform thanks to the partnership with Coinpay.
We remind exchange clients—residents of the Republic of Uzbekistan—that they must access the Binance platform only via the link provided on the coinpay.uz/binance website and perform deposits and withdrawals in the national currency exclusively via bank cards and national payment systems.
All operations conducted through the P2P platform will be considered a violation of the legal requirements regarding crypto asset circulation and will result in liability as established by the law.
Stay updated with the latest news on coinpay.uz and be part of the new chapter in the development of Uzbekistan’s cryptocurrency market!
Coinpay and Binance remind you that all crypto asset transactions must be conducted in strict accordance with the legislation of the Republic of Uzbekistan governing crypto asset circulation.
We also inform you that crypto assets are highly volatile and carry a high level of risk. Prices can fluctuate significantly over short periods, which may lead to substantial financial losses.
All operations involving crypto assets are conducted at the user’s own risk. We do not bear responsibility for any potential losses incurred as a result of trading operations or any other actions related to the use of crypto assets
Before starting to work with crypto assets, it is recommended to study their specifics, methods of buying, selling, and/or exchanging, consult a professional financial advisor, and carefully assess your financial capabilities.
Additionally, we strongly advise using only official and verified sources of information about crypto assets, following links provided on the official Coinpay platform, and not trusting third parties or sources that encourage transactions and promise high returns from investing in specific crypto assets