Coinpay mamnuniyat bilan e’lon qiladi, biz Binance mutaxassislari bilan birgalikda O‘zbekiston Respublikasi qonunchiligiga to‘liq rioya qilgan holda qo‘shma xizmatni ishlab chiqish jarayonidamiz. Maqsadimiz foydalanuvchilarga xavfsiz, qulay va innovatsion xizmatlardan foydalanish imkoniyatini taqdim etishdir.
Kompaniyamiz Binance’ning O‘zbekistondagi mahalliy hamkori sifatida kriptoaktivlar bilan ishlash uchun ishonchli platformani taqdim etadi. Qo‘shma sa’y-harakatlarimiz orqali foydalanuvchilar quyidagilardan foydalanish imkoniyatiga ega bo‘ladilar:
1.Bank kartalari va mahalliy to‘lov tizimlari orqali milliy valyutada mablag‘larni kiritish va yechib olish.
2.Bizning platformamiz Coinpay (coinpay.uz) orqali kriptoaktivlar bilan bog‘liq keng ko‘lamli xizmatlardan foydalanish.
Biz ushbu hamkorlik O‘zbekistonda kriptoaktivlar industriyasini rivojlantirishda muhim qadam bo‘lishiga ishonamiz. Bu barcha bozor ishtirokchilari uchun xavfsiz va shaffof ekotizim yaratishga bo‘lgan sadoqatimizni tasdiqlaydi. Binance bilan ishlash zamonaviy texnologiyalar va eng yaxshi tajribalarni joriy etishga yordam beradi, bu esa mintaqaning kriptoaktivlar bozorining rivojlanishiga turtki beradi.
Loyiha faol rivojlanish bosqichida bo‘lib, bu qonunchilik talablariga to‘liq mos keladigan va foydalanuvchilarga maksimal darajada qulaylik yaratadigan modullarning integratsiyasini o‘z ichiga oladi. Platforma texnik va reglament talablarini yakuniy tayyorlashdan so‘ng ishga tushirilishi rejalashtirilgan.
Biz Binance bilan hamkorligimiz O‘zbekistonda kriptoaktivlar sohasidagi xizmatlarni rivojlantirishga sezilarli hissa qo‘shishiga va mamlakatning moliyaviy sektorini raqamlashtirishning yangi bosqichiga aylanishiga ishonamiz.
Rasmiy veb-saytimiz coinpay.uz orqali yangiliklarni kuzatib boring va birinchilardan bo‘lib yangi xizmatdan foydalaning!

Coinpay с гордостью сообщает, что мы находимся на этапе разработки совместного сервиса с ведущими специалистами Binance, который будет интегрирован в рамках строгого соблюдения законодательства Республики Узбекистан. Наша цель — предоставить пользователям безопасный, удобный и инновационный доступ к услугам в сфере крипто-активов.
Наша компания выступает локальным партнером Binance в Узбекистане, обеспечивая надежную платформу для операций с крипто-активами. Благодаря совместным усилиям, пользователи смогут:
1.Пополнять и выводить средства в национальной валюте через банковские карты и национальные платежные системы.
2.Воспользоваться широким спектром услуг, связанных с крипто-активами, доступных через нашу платформу Coinpay (coinpay.uz).
Мы убеждены, что данное сотрудничество станет важным шагом в развитии индустрии крипто-активов в Узбекистане. Это подтверждает нашу приверженность созданию безопасной и прозрачной экосистемы для всех участников рынка. Работа с Binance позволит внедрить лучшие практики и современные технологии, которые способствуют развитию рынка крипто-активов региона.
Проект находится в активной стадии разработки, включая интеграцию модулей, которые обеспечат полное соответствие требованиям законодательства и высочайший уровень удобства для пользователей. Запуск платформы планируется после завершения всех технических и регуляторных подготовок.
Мы уверены, что наше сотрудничество с Binance внесет существенный вклад в развитие услуг в сфере крипто-активов в Узбекистане и станет новым этапом в цифровизации финансового сектора страны.
Следите за нашими обновлениями на официальном сайте coinpay.uz и будьте первыми, кто воспользуется новым сервисом!